Сергій Майдуков створив екслібрис для міської бібліотеки Львова, вона спеціалізуватиметься на мистецтві (фото)

Ексклюзивно
ist publishing

Художник Сергій Майдуков створив унікальний екслібрис для нової міської бібліотеки у Львові, яка фокусуватиметься на мистецьких книжках та книжках про мистецтво. Відкриття "Мистецької бібліотеки" заплановано у жовтні.

Про це в інтерв'ю Суспільне Культура повідомили запрошені кураторки проєкту, видавчині ist publishing Катерина Носко та Анастасія Леонова.

Екслібрис містить літери "М" та "Б", створений у синьому, жовтому, червоному й чорному кольорах.

Мистецька Бібліотека/ist publishing

"Мистецька бібліотека" є частиною бібліотечної мережі Львова. Наразі бібліотека оголосила опенкол для тих, хто може поділитися рідкісною книжкою. Книжки надходять не лише з України, але й від європейських партнерів. У планах зібрати книгозбірку з не менш як 20 тисяч позицій. Більше про бібліотеку — читайте у матеріалі.

Сергій Майдуков — український художник. Він співпрацює з іноземними періодичними виданнями, такими як The Guardian, The New Yorker, The Washington Post, The New York Times, The Financial Times, The Wall Street Journal, Die Zeit, The Economist, The Atlantic і багатьма іншими.

Видавництво ist publishing — незалежне мале видавництво, засноване 2017 року Катериною Носко, Борисом Філоненком та Анастасією Леоновою у Харкові. Видавництво спеціалізується на інтелектуальній прозі, критиці візуального мистецтва, сучасної культури та філософії.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media