Перейти до основного змісту

"Барбі" Ґрети Ґервіґ стала найкасовішим фільмом, знятим жінкою

ЗМІ
. Фільм "Барбі" режисерки Ґрети Ґервіґ. Фото: Vogue

Фільм "Барбі" Ґрети Ґервіґ став найкасовішою кінострічкою з жінкою в режисерському кріслі. Станом на 1 серпня стрічка зібрала 850 мільйонів доларів у світовому прокаті та наближається до касових зборів в один мільярд доларів. Про це повідомляє Deadline.

Лише за перший тиждень прокату "Барбі" зібрала 356 мільйонів доларів у світовому прокаті. До кінця другого тижня касові збори перевищили 800 мільйонів доларів і станом на вівторок, 1 серпня, сягнули 850 мільйонів.

Раніше найкасовішим фільмом, знятим жінкою, була "Диво-жінка" режисерки Петті Дженкінс. У 2017 році фільм за мотивами коміксів DC зібрав у світовому прокаті 822,8 мільйона доларів.

Також "Барбі" має найбільші касові збори серед фільмів, знятих за мотивами іграшок. Окрім цього, це рекордсмен серед стрічок без IMAX.

Очікується, що "Барбі" стане другим фільмом року, що збере у прокаті понад мільярд доларів. Весною мільярд у прокаті заробила стрічка "Брати Супер Маріо в кіно".

Про фільм "Барбі"

Кінострічка "Барбі" з'явилася в кінотеатрах 20 липня. Головну роль ляльки зіграла Марґо Роббі. Її бойфренда Кена на екрані втілив Раян Ґослінґ. Бюджет стрічки становив приблизно 128–145 мільйонів доларів.

Водночас із "Барбі" у світовий і український прокат вийшов "Оппенгеймер" режисера Крістофера Нолана. Симпатії глядачів розділилися між феміністичним блокбастером про Барбіленд та масштабною епопеєю про творця ядерної зброї Роберта Оппенгеймера.

Проте "Барбі" вдалося випередити суперника: стрічка Нолана станом на кінець липня зібрала 174 мільйони доларів. За даними Universal, "Оппенгеймер" став першим фільмом із рейтингом R, який заробив понад $10 млн протягом семи днів поспіль.

Крім того, 20 липня в український прокат вийшла документальна стрічка "Залізні метелики" про збиття російськими військами пасажирського літака MH17 на Донбасі 17 липня 2014 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media

Топ дня
Вибір редакції