Ален Делон прочитає вірші Тараса Шевченка у межах проєкту солідарності з Україною

. Ален Делон. Фото: Getty Images

Посольство України у Франції 18 липня у Facebook повідомило про спільний із журналістською командою Cyril Viguier запуск проєкту солідарності з Україною, у межах якого Ален Делон читатиме вірші Тараса Шевченка.

"Тішимося, що стали свідками цього історичного запису у Парижі. Незабаром широкий загал у Франції та далеко за її межами побачить результати цієї франко-української культурної колаборації", — йдеться у повідомленні.

Посольство подякувало Алену Делону за такий жест солідарності з Україною і зауважило, що буде радо вітати актора з візитом у Centre Culturel d'Ukraine en France — Культурному центрі України у Франції.

Ален Делон — французький актор, продюсер, сценарист і режисер. Найбільшого визнання здобув завдяки своїй участі у фільмах "На яскравому сонці", "Леопард", "Чорний тюльпан".

Раніше, 14 липня, у день Національного свята Французької Республіки, посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен вручив Орден Почесного легіону українській письменниці Ліні Костенко. Приналежність до ордена є вищою відзнакою пошани й офіційного визнання особливих заслуг у Франції.

Фото: Dominique Jacovides/Bestimage/Facebook

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!