Голлівудський актор Лев Шрайбер заявив у Давосі, що Україна виграє війну

. Фото: REUTERS/Tara Oakes

Голлівудський актор Лев Шрайбер заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в інтервʼю для Reuters, що Україна обовʼязково виграє війну в Росії.

Актор дав коментар після звернення президентка Володимира Зеленського до лідерів світового бізнесу.

"Приголомшує, наскільки стійкий український народ", — сказав Шрайбер.

Актор зазначив, що не можна допускати, щоб тема війни в Україні зникла з новин. Також він сказав, що перемога України — лише "питання часу".

"Це може тривати деякий час, і є небезпека, що він [конфлікт] зникне з циклу новин… І я вважаю, ми повинні пам’ятати, що ці люди зараз борються за свої життя за цінності та принципи, які ми поділяємо як європейці та американці", — додав Шрайбер.

Раніше актор приїздив до Польщі й готував для українських біженців разом з кухарями благодійного проєкту World Central Kitchen. У своєму Instagram він поділився процесом приготування українського борщу.

Лев Шрайбер – американський сценарист, кінопродюсер, кінорежисер та актор театру і кіно. Лауреат премії "Тоні". Відомий за рядом незалежних фільмів і декількома блокбастерами, включно з трилогією "Крик". У 2005 році зняв в Україні фільм "Все освітлено".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!