Twitter став X. Тепер уже остаточно — за доменом

Частково завершений знак Х над штаб-квартирою компанії Тwitter у Сан-Франциско, 28 липня 2023 рjre. Частково завершений знак Х над штаб-квартирою компанії Тwitter у Сан-Франциско, 28 липня 2023 рік. Фото: Associated Press

Соціальна мережа X, яка раніше мала назву Twitter і досі залишалася зі старим доменним іменем, офіційно перейшла на домен x.com.

Про це повідомив власник соцмережі, бізнесмен Ілон Маск.

Також користувач, який вперше після оновлення зайшов у соцмережу, бачить сповіщення про новий домен. З’являється повідомлення: "Ми повідомляємо, що змінюємо нашу URL-адресу, але ваші налаштування конфіденційності та захисту даних залишаються без змін".

Тепер запити twitter.com мають перенаправляти на вебсторінку з новим доменом.

Як пише The Verge, зміна домену була одним з найбільш незручних аспектів ребрендингу компанії Ілона Маска. Хоча багато продуктів X вже давно перейшли на новий бренд, включно з офіційним акаунтом соцмережі, мобільними застосунками та підпискою X Premium (також відома як Blue), проте URL-адреси платформи досі прописувалися як twitter.com.

З URL-адресою x.com Ілон Маск має довгу історію: у 1999 році він запустив бізнес під цим іменем, який згодом об'єднався з компанією, що тепер відома як PayPal.

Що відомо про купівлю Маском Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня 2022 року, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей і почав звільняти працівників. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Працівники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. А 23 липня новий власник оголосив про ребрендинг соціальної мережі та зміну логотипа.