У світі від COVID-19 одужало понад 23 мільйони людей

unsplash

Станом на 22 вересня від коронавірусу одужали понад 23 мільйони пацієнтів, активними залишаються 7,4 мільйона випадків.

За даними сайту Worldometers, за добу лабораторно підтвердили 226 тисяч випадків COVID-19 та зафіксували 4020 смертей. Четверта частина летальних випадків за цей час припадає на Індію. Наразі кількість пацієнтів, що знаходяться у критичному стані через хворобу становить 1% від загальної кількості активних випадків.

За кількістю нових хворих у п'ятірці лідерів залишаються Індія, США, Бразилія, Аргентина та Росія. Україна наразі знаходиться на 16 позиції серед країн світу за кількістю хворих за останню добу.

Усього за час пандемії коронавірусну інфекцію підтвердили у понад 31 мільйона осіб.

Що відомо

  • Директор американського Центру з контролю та профілактики захворювань Роберт Редфілд наголосив на існуванні наукових доказів того, що носіння маски захищає від коронавірусної інфекції та може забезпечити "кращий захист від вірусу, ніж вакцина".
  • 22 вересня громадяни Німеччини, Іспанії та Великої Британії вийшли на багатотисячні протести проти нового посилення карантинних заходів.
  • Ізраїль став першою країною світу, яка повернула загальнонаціональний карантин у перший день юдейського Нового року Рош га-Шана.
  • Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерреш заявив, що пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю, та закликав до боротьби з дезінформацією про вакцинування.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!