Є перші домовленості на відбудову: інвестори з двох країн зацікавились проєктом водозабезпечення Кремінської громади

Кремінна, 10 травня 2022 року. Фото: Сергій Гайдай/Telegram

Луганська область має перші попередні домовленості з іноземними інвесторами на відбудову інфраструктури регіону після деокупації області. З Данією та Великої Британії тривають перемовини щодо проєкту вартістю 9 мільйонів доларів: відновлення системи водозабезпечення Кремінної громади, яка наразі тимчасово окупована РФ.

Про це Суспільному Донбас розповіли у Луганській ОВА

"Відновлення систем водопостачання і водовідведення – пріоритетне питання для тимчасово окупованих територій. Російські окупанти знищили майже всі комунікації Луганчани", — розповіли в обласній адміністрації..

За даними ОВА, Кремінська громада отримала перші домовленості від західних інвесторів на відбудову інфраструктури після деокупації регіону.

У адміністрації наголосили, що це великі інвестиційній проєкти, окрім цього, складно сказати коли область буде деокупована, тому про укладення контрактів говорити зарано. Але деякі інвестори зацікавились проєктами, і з ними досягнута попередня домовленість, наразі тривають перемовини.

Зокрема, і комплексом проєктів на суму до 9 мільйонів доларів на відбудову систему водозабезпечення Кремінської громади. Вони включають системи водочищення, насоси станції, та обладнання водоводів. Система забезпечить водою 30 тисяч жителів громади та Кремінної.

"Руйнування дуже серйозні, фактично, нам все доведеться будувати "з нуля", — додали Артем Лисогор.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram