Управління Кремінської міськради відновило роботу у місті Рівне

. Допомога внутрішньо переміщеним особам Луганської області, фото: Кремінська міська рада у Facebook

Управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Луганщини, після окупації громади військами РФ, зареєструвалось у місті Рівне. Нині орган відновив роботу у повному обсязі, повідомляє Кремінська міська рада.

З понад 700 працівників закладів управління 313 організували роботу у дистанційному режимі, а закладам культури та дитячих садочків оголошено простій (відповідно, працівники отримуватимуть 2/3 від посадового окладу – ред.).

Також, за даними евакуйованого органу місцевого самоврядування на цей час централізована бухгалтерія провела нарахування та виплату заробітної плати працівникам за квітень та упорядковується робота установ соціальної сфери, в яких оголошено простій.

Читайте також: У Рівне переїхала військова адміністрація з Кремінної. Як працюють та допомагають землякам

Крім цього креміняни надають підтримку жителям громади, які евакуювались до інших регіонів України та займаються оформленням заявок на участь у грантових програмах "Гуманітарна солідарність". Вони дозволять отримати гуманітарну допомогу та закупити товари для забезпечення освітнього процесу на загальну суму близько 800 тисяч гривень.

Креміняни надають підтримку жителям громади, які евакуювались. Фото: Кремінська міська рада у Facebook

Окрім цього на офіційній сторінці у Facebook Кремінської міської ради розміщено адреси телеграм-каналів регіональних координаторів, з якими евакуйовані жителі громади можуть зв'язатись для отримання допомоги. Таких "представництв" громади в регіонах вже 14.

Як повідомили у Кремінській військовій адміністрації, на захід України переїхало багато людей, в тому числі – на Волинь та Тернопільщину. Станом на кінець квітня на Рівненщині оселилися 168 жителів Кремінної.

"Чиновники зустрічалися з переселенцями в Березному, Зорі та Клевані. З ними зв'язуються через регіональних координаторів. Також ми працюємо зі своїми донорами, з якими працювали", – зазначила Суспільному головна спеціалістка відділу інвестицій Ольга Мамчур.

Що відомо

  • 18 квітня через чисельну перевагу ЗСУ змушені були відступити від міста Кремінна, що на Луганщині. Рішення про евакуацію міської військової адміністрації до Дніпра, а потім до Рівного, за інформацією голови О. Дунця було прийнято 10 квітня.
  • За підрахунками військової адміністрації Кремінної у місті залишилось близько 3,5 тисяч жителів, з них близько 200-300 дітей. До початку повномасштабного вторгнення тут проживало 22, 5 тисячі людей.
  • Начальник МВА Олександр Дунець розповів Суспільному: російські війська знищили об'єкти спортивної інфраструктури у місті та крадуть обладнання зі шкіл і лікарень. У місті існує проблема з електроенергією, зв'язком, а також нестача продуктів та медикаментів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber