Кремінська громада Луганщини отримала пересувну амбулаторію, яка працюватиме на деокупованій території

. Фото: Telegram / Артем Лисогор

Кремінська громада, що у Луганській області, отримала пересувну мобільну амбулаторію, яка працюватиме на деокупованій території регіону.

Про це повідомив у Telegram начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"У мобільних амбулаторіях встановлять необхідне обладнання та працюватимуть терапевт, кардіолог, хірург, гінеколог та стоматолог", розповів начальник ОВА.

Лисогор уточнив, що поки мобільна поліклініка знаходитиметься у Дніпрі. В ній отримуватимуть медичні послуги переселенці Луганщини, які відвідують Кремінський гуманітарний хаб.

За його словами, громада отримала амбулаторію за меморандумом про співпрацю між КНП "Кремінська багатопрофільна лікарня" та Львівською міською громадською організацією "Ротарі Клуб "Львів Інтернешнл", та за грантом Фундації Ротарі.

Що відомо про Кремінну Луганської області

18 квітня 2022 року через чисельну перевагу російських військових місто Кремінна опинилась в російській окупації. У місті на момент окупації залишались 3,5 тисяч людей. До початку повномасштабного вторгнення у Кремінній жили 22,5 тисячи жителів. Кремінна – місто Луганської області, за 20 кілометрів від Рубіжного та північно-західніше на 90 кілометрів від Луганська.

Кремінна на Луганщині. Скрін мапи проєкту DeepState

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram