"Українська бронетехніка" завершила випробування чергової партії мінометів калібром 120-мм — голова компанії

Генеральний директор "Української бронетехніки" Владислав Бельбас і міномети виробництва компанії. Фото: "Українська бронетехніка"/Facebook

Компанія "Українська бронетехніка" завершила приймально-здавальні випробування чергової партії 120-мм мінометів МП-120 для потреб Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба "Української бронетехніки".

У компанії зазначають, що випробування контролю якості проходить кожен міномет, який передається у війська.

За словами гендиректора "Української бронетехніки" Владислава Бельбаса, на цих випробуваннях було відстріляно останні зразки продукції й тим самим завершено один з поточних контрактів з Міноборони України.

"Продовжуємо виробляти міномети різних калібрів та поставляємо їх практично всім силовим відомствам. Сьогодні особисто перевіряв безпечність стрільби та вкидав 120-мм мінометні постріли на повному заряді у ствол нашого міномета", — розповів Бельбас.

Він зазначив, що наразі міномети виробництва компанії стоять на озброєнні найрізноманітніших підрозділів Сил оборони України – Збройних сил України, Територіальної оборони, Сил спеціальних операцій, Нацполіції та СБУ.

"Ми успішно провели релокацію виробництва та вийшли на високі показники виробництва мінометів. Компанія працює над тим, аби мінометів калібрами 60-мм, 82-мм та 120-мм у війську було більше", — сказав Владислав Бельбас.

22 вересня "Українська бронетехніка" передала ЗСУ тисячі 122-мм пострілів.

31 серпня повідомлялось, що компанія "Українська бронетехніка" повністю відновила виробництво мінометів різних калібрів і вже цього року поставила Збройним силам України понад 600 одиниць.

9 лютого повідомлялось, що держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн Північноатлантичного альянсу почали спільно виробляти міни калібру 120-мм. Також було укладено контракт з Міністерством оборони на постачання цих засобів ураження Збройним силам України.