"Українська бронетехніка" передала ЗСУ тисячі 122-мм пострілів

122-мм осколково-фугасні артилерійські постріли. Фото: "Українська Бронетехніка"

Компанія "Українська бронетехніка" в кооперації з декількома країнами НАТО продовжує постачати боєприпаси Збройним силам України. Наразі українське військо отримало тисячі осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом.

Про це повідомляє пресслужба "Української бронетехніки".

"22 вересня тисячі нових дефіцитних 122-мм осколково-фугасних артилерійських пострілів із повним зарядом було доставлено Силам оборони. Ці боєприпаси вкрай необхідні для підтримки українських наступальних операцій та звільнення від російських окупантів тимчасово захоплених ними територій", — йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що наразі працюють над тим, щоб в рази збільшити виробництво артилерійських боєприпасів.

“Роль артилерії в нинішній війні складно переоцінити. Тому можливість виготовляти та постачати артилерійські боєприпаси для нас у пріоритеті. Наша компанія працює над збільшенням щомісячних обсягів виробництва артилерійських боєприпасів. В найближчих планах – наростити кількість 122-мм пострілів в рази", – зауважив генеральний директор "Української бронетехніки" Владислав Бельбас.

31 серпня повідомлялось, що компанія "Українська бронетехніка" повністю відновила виробництво мінометів різних калібрів і вже цього року поставила Збройним силам України понад 600 одиниць.

9 лютого повідомлялось, що держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн Північноатлантичного альянсу почали спільно виробляти міни калібру 120-мм. Також було укладено контракт з Міністерством оборони на постачання цих засобів ураження Збройним силам України.