Уражає ворожу піхоту в радіусі до 60 м. "Укроборонпром" розпочав виробляти міни калібру 120 мм

Міна калібром 120-мм. Фото: Укроборонпром

Держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн Північноатлантичного альянсу почали спільно виробляти міни калібру 120 мм. Про це повідомляється на сайті компанії. Днями було укладено контракт з Міністерством оборони на постачання цих засобів ураження, тож, незабаром їх отримають українські військові.

Міномет калібром 120 міліметрів є одним з найбільш розповсюджених в Україні видів артилерійської зброї та активно використовується у боях проти російської армії.

"120-мм міни виготовляються за сучасними технологіями. Виробничі потужності розосереджені, зокрема, їх частина розташована в одній з європейських держав.Цей боєприпас гарантовано уражає ворожу піхоту в радіусі від 25 м до 60 м, а розліт осколків може сягати 250 м. Крім цього, 120-мм міна здатна руйнувати інженерні споруди та легкоброньовану техніку", — йдеться у повідомленні "Укроборонпрому".

У компанії зауважили, що 120-мм міномет здатний вражати цілі на відстані до 7 кілометрів, а сучасними боєприпасами – у понад 8 кілометрів. З якою саме країною-членом НАТО спільно виготовляються 120-мм міни в "Укроборонпромі" не повідомляють. не йдеться.

Читайте також

"Укроборонпром" співпрацюватиме з чеським виробником техніки для військових

Україна налагодила виробництво снарядів до артилерії радянського зразка — "Укроборонпром"