Киян попередили про ремонт покриття на мосту через Десенку: як довго триватимуть роботи

Ремонт дорожнього покриття у столиці (ілюстративне). Фото: КМДА

У Києві через ремонт тротуару на мосту через р. Десенка діятимуть обмеження для пішоходів. Із 23 вересня тимчасово закриють рух на тротуарній частині в напрямку Троєщина — Почайна.

Про це інформує столична міськдержадміністрація з посиланням на корпорацію "Київавтодор".

Комплекс ремонтних робіт сподіваються завершити до 10 жовтня.

На цей час пішоходи ходитимуть у напрямку Троєщина — Почайна тротуаром протилежної сторони мосту.

Також попереджають про часткове обмеження руху транспорту та пішоходів на лівобережній розв'язці мосту через річку Десенка (в районі підмостового простору).

Схема дорожніх робіт на мосту через р. Десенка. Фото: КМДА

Що відомо про ремонт доріг у Києві

З 9 вересня до 1 жовтня у Києві обмежили рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе". Там комунальники ремонтуватимуть естакадний з'їзд.

З 30 серпня на вулиці Новій у Солом'янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

З 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

До 23 вересня у столиці на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" обмежили рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка.

На підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку у Києві до 8 жовтня дорожники частково обмежили рух транспорту через ремонт покриття проїжджої частини.