У Києві на одному із проспектів обмежують рух транспорту

Фото: Уніан (ілюстративне)

У Києві на проспекті Воскресенському частково обмежують рух транспорту до 30 вересня. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Фото: КМДА

"Розпочався поточний ремонт просп. Воскресенського (колишній б-р Перова). У рамках ремонту на асфальтове покриття нанесуть захисний шар",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це продовжить термін експлуатації дорожнього покриття й відтермінує проведення капітального ремонту.

Що відомо про ремонт і будівництво доріг у Києві

У 2023 році у Києві продовжується реконструкція та будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги, реконструкція Шулявського шляхопроводу та розвиток столичного метрополітену. Фінансування робіт буде вдвічі меншим, ніж до війни.

У місті на вул. Митрополита Липківського триває капітальний ремонт: рух частково обмежили до 15 липня. На першому етапі покриття оновлюють на ділянці від вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вул. Г. Кірпи.

У Києві перекрили рух транспорту до 30 червня на частині вулиці Ентузіастів. Там дорожники відновлюють реконструкцію.

У Києві із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. На розв’язці рух організують за принципом турбіни, і проїзд забезпечать в усі напрямки. Також працюватимуть тимчасові світлофори.