На одній із вулиць Києва частково обмежать рух транспорту

Фото: УНІАН (ілюстративне)

У Шевченківському районі Києва до 30 вересня на вулиці Щербаківського дорожники частково обмежують рух транспорту. Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Ремонт на вул.Щербаківського Фото: КК "Київавтодор"

"Обмеження руху пов’язано з початком масштабного поточного ремонту вулиці",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дорожники оновлюватимуть покриття на ділянці від площі Марченка до вулиці Вовчогірської (колишня назва – вул. Ставропольська).

Що відомо про ремонт і будівництво доріг у Києві

У 2023 році у Києві продовжується реконструкція та будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги, реконструкція Шулявського шляхопроводу та розвиток столичного метрополітену. Фінансування робіт буде вдвічі меншим, ніж до війни.

У столиці на проспекті Воскресенському частково обмежують рух транспорту до 30 вересня. У рамках ремонту на асфальтове покриття нанесуть захисний шар

У місті на вул. Митрополита Липківського триває капітальний ремонт: рух частково обмежили до 15 липня. На першому етапі покриття оновлюють на ділянці від вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вул. Г. Кірпи.

У Києві перекрили рух транспорту до 30 червня на частині вулиці Ентузіастів. Там дорожники відновлюють реконструкцію.

У Києві із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. На розв’язці рух організують за принципом турбіни, і проїзд забезпечать в усі напрямки. Також працюватимуть тимчасові світлофори.

У Києві на вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Її протяжність 2,4 км в обох напрямках. Смуга дасть змогу громадському транспорту уникати заторів та пришвидшить рух автобусів і тролейбусів.