У Києві через ремонт естакади обмежать рух транспорту

Фото: Уніан (ілюстративне)

У Києві майже на місяць обмежать рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу у Печерському районі.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Ремонт на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе. Фото: КМДА

"Із 08:00 9 вересня до 00:00 1 жовтня буде обмежено рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмеження руху пов'язане з ремонтом естакадного з'їзду. Дорожники просять водіїв враховувати зміни під час планування маршруту.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

Із 30 серпня на вулиці Новій у Солом’янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

На вул. Кирилівській у Києві дорожники почали ремонт трамвайних колій. Через це обмежено рух трамваїв №№ 11, 12, 16, 19, які курсують на ділянці від вул. Щекавицької до Подільського депо.

До 23 вересня у столиці на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" обмежили рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка.

На підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку у Києві до 8 жовтня дорожники частково обмежили рух транспорту через ремонт покриття проїжджої частини.