У Києві обмежать рух транспорту. Де саме

Дорожні знаки. Фото: Уніан (ілюстративне)

У Києві із 09:00 7 вересня до 00:00 23 вересня на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" буде обмежено рух транспорту.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

"Зміни пов'язані з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка",— йдеться у повідомленні.

Ремонт на перетині Броварського проспекту з вулицею Євгена Сверстюка. Фото: КМДА

В КМДА поїнформували, що на підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку до 8 жовтня дорожники також частково обмежать рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом покриття проїжджої частини. У Київавтодорі просять враховувати зміни під час планування маршруту.

Біля Венеціанського мосту в Гідропарку обмежать рух транспорту. Фото: КМДА

Що відомо про ремонт доріг у Києві

Із 30 серпня на вулиці Новій у Солом’янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

На вул. Кирилівській у Києві дорожники почали ремонт трамвайних колій. Через це обмежено рух трамваїв №№ 11, 12, 16, 19, які курсують на ділянці від вул. Щекавицької до Подільського депо.