Ігнат — про навчання на F-16: "Літак один, а довкола крутиться десяток людей"

Фото: Олександр Магула/Суспільне

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що перша група українських пілотів уже вирушила в Данію для навчання на винищувачах F-16.

Про це полковник повідомив у інтерв'ю Суспільному.

"Очікуємо, що інші країни будуть долучатися до авіаційної коаліції й надавати майданчики для навчання пілотів. В цьому розумінні "майданчик" — це величезна комплексна історія. Ті ж авіастимулятори, авіатренажери. Злітно-посадкові смуги, тобто аеродром, де можна буде відпрацьовувати польоти з інструктором. Зрештою, самі інструктори. Це теж питання — треба мати достатньо інструкторів. Ті ж Бельгія, Нідерланди, Данія, Норвегія, інші країни, — всі ж хочуть перейти на F-35", — зазначив Ігнат.

Речник ПС вказав, що, згідно з оцінкою американських партнерів, F-16 можна опанувати приблизно за чотири місяці. Однак це питання стосується не лише льотчиків, а й інженерів та інших авіаційних наземних фахівців.

"Наприклад, у літаку льотчик один, а довкола літака на стоянці крутиться з десяток людей. Кожен відповідає за якусь частину. Літак — це високотехнологічна річ і сотні тисяч деталей. Літак типу F-16 коштує десь понад 50-60 мільйонів доларів. Можна уявити, що в ньому всередині, як воно все має працювати. А небо помилок не пробачає. Всі служби — керівництва польотів, група інженерно-аеродромного забезпечення, метеослужба — все це важливо", — пояснив полковник.

Скільки F-16 треба Україні

Ігнат розповів, що у черзі за винищувачами F-16 — багато держав, але в Україні нині пріоритет. За його словами, важко сказати, скільки саме літаків зараз потрібно.

"Все умовно. Наприклад, називалася цифра 128. Це про повністю переоснащення Повітряних сил. Нам потрібно замінити радянську техніку. Ясно, що це не буде за один день, чи місяць, чи навіть рік. Радянські літаки лишатимуться поруч з F-16, тому що вони ефективно б'ють окупанта", — продовжив речник ПС.

Наскільки F-16 зможуть змінити баланс сил

Полковник підкреслив, що F-16 потрібні всюди для прикриття держави зсередини й для завдання удару по ворогу.

"Якщо російська авіація буде знати, що по них можуть ударити авіаційними ракетами, що вилетіла пара F-16, вони просто не будуть підлітати. От де ЗРК Patriot кілька разів відпрацював успішно — там вони вже не з'являються. Така само превентивна буде дія і з F-16. Вони будуть стримуючою силою, ми це теж кажемо нашим партнерам", — сказав Ігнат.

Як додав речник ПС, F-16 потрібні Україні для завоювання переваги в повітрі на окупованих територіях. Адже тоді, коли російська авіація відійде, у їхніх наземних військ не буде прикриття з повітря, Силам оборони буде простіше просуватися і звільняти території.

Що відомо про передачу Україні F-16

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак і голова уряду Нідерландів Марк Рютте 19 травня оголосили про готовність США схвалити навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати можуть надати згоду на передачу Україні бойових літаків, зокрема F-16, за умови, що вони не застосовуватимуться для ударів по території РФ.

20 травня нідерландський онлайн-сервіс для аналізу в сфері оборони повідомив, що Нідерланди скасували угоду про продаж винищувачів F-16 приватній компанії Draken International.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час саміту G7 підтвердив, що його країна готова надати допомогу в підготовці українських військових пілотів.

Після саміту G7 стало відомо, що США розблокували навчання українських пілотів на винищувачах та постачання авіатранспорту іншими державами.

Американський президент Джо Байден підтвердив намір США навчати українських пілотів на F-16, проте зауважив, що Київ пообіцяв не застосовувати літаки для ударів по російській території.

20 серпня прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила, що країна планує відправити Україні 19 літаків F-16, перші шість — ближче до Нового року.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Нідерланди нададуть 42 літаки. Літаки відправлять після того, як будуть виконані умови, серед яких забезпечення необхідної інфраструктури та завершення навчання пілотів.