На Київщині з початку року більше 2 тис. людей знайшли роботу. Які професії затребувані

Фото: Суспільне Рівне

На Київщині з початку року за сприяння служби зайнятості були працевлаштовані понад 2 тис. мешканців. Бізнес та організації подали оголошення про 4,6 тис. вакансій.

Про це інформує Київський обласний центр зайнятості.

Найбільше громадян були працевлаштовані у сферах:

  • торгівлі – 23%,
  • переробної промисловості – 18%,
  • держуправління та оборони – 12%,
  • охорони здоров’я – 8%,
  • сільського господарства – 7%.

Нині з обласною службою зайнятості співпрацюють 1,6 тис. роботодавців регіону.

Найчастіше підприємства та організації Київської області шукають: швачок, пожежників-рятувальників, лікарів, електромонтерів, електриків дільниці, електрогазозварників, слюсарів.

Не затребувані вакансії на ринку праці регіону: економіст, юрист, товарознавець. Вакансії, які втрачають актуальність: бібліотекар, диспетчер, обліковець.

Що відомо про ситуацію з безробіттям на Київщині

Протягом 2022 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 55,5 тис. безробітних. Загалом за період січня–грудня 2022 року знайшли роботу з допомогою служби зайнятості чи самостійно 15 300 громадян.

До Київської обласної служби зайнятості з початку року звернулись понад 15 тисяч людей, які шукали роботу. З 1 січня роботодавці надали інформацію про 2,5 тисячі наявних вакансій.

У Київській області створять 621 нове робоче місце в межах урядової програми єРобота. Ця програма була спрямована на отримання мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу.

У вересні 2022 року на Київщині 326 підприємців скористалися державною програмою компенсації для роботодавців, які наймають переселенців.

На початок грудня минулого року Київщина була другим регіоном за темпами формування "Армії відновлення" по Україні. До кінця року в межах проєкту в регіоні працевлаштували понад 800 людей.

Читайте також

На Київщині почалася посівна кампанія під урожай 2023 року. Що сіятимуть

Вибір редакції