Більше 300 підприємців на Київщині працевлаштували вимушених переселенців

На Київщині 326 підприємців скористалися державною програмою компенсації для роботодавців, які наймають внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Він розповів, що більшість переселенців працевлаштували у сфері переробної промисловості, сільського, лісового та рибного господарства, оптової та роздрібної торгівлі.

"Серед наших завдань – підтримати переселенців і сприяти їхньому працевлаштуванню. Для цього держава створила декілька програм стимулювання зайнятості, серед яких надання компенсації роботодавцям", – зазначив Кулеба.

Що відомо

  • В Україні запрацював державний портал для пошуку роботи – "Єдиний портал вакансій". Вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу.
  • За даними Центру економічної стратегії, близько третини українців зараз не мають роботи. Станом на початок липня, в середньому по Україні, на одне вільне місце претендувало 13 безробітних. Для порівняння, на ту саму дату минулого довоєнного року попит складав п’ять осіб.
  • На Київщині знайшли роботу 116 медиків з інших регіонів України, де нині тривають бойові дії.
  • У Київській області з початку року працевлаштувались понад 8 600 пошукачів роботи.
  • Станом на червень, Київська область за програмою релокації бізнесу прийняла 10 підприємств із територій, де ведуться бойові дії.

Читайте також

"У мене є велике бажання — зменшити ціну перемоги". Інтерв'ю з виробником військового спорядження Міняйлуком

Щасливі кияни та змучені кур'єри. Як у Києві знову відкрився McDonald’s