За рік на Київщині були працевлаштовані понад 15 тисяч безробітних. Що пропонували роботодавці

Фото: Суспільне Рівне

Протягом 2022 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 55,5 тис. безробітних. Загалом за період січня–грудня 2022 року знайшли роботу з допомогою служби зайнятості чи самостійно 15 300 громадян. Про це інформує Київська обласна служба зайнятості на сторінці у Facebook.

За даними відомства, серед зареєстрованих безробітних на Київщині переважають колишні працівники оптової торгівлі та ремонту, переробної промисловості, сфер держуправління та сільського господарства.

Упродовж 2022 року 4,9 тис. роботодавців Київщини, з якими співпрацює служба зайнятості, подали заявки на заміщення більш як 19 тисяч вакансій.

Найбільше вакансій надійшло від підприємств переробної промисловості (21%), оптової та роздрібної торгівлі (16%), сільського, лісового та рибного господарства (15%), установ державного управління й оборони (8%).

Найчастіше підприємці потребували працівників за такими професіями: електромонтер, пожежний-рятувальник, лікар, електрогазозварник, слюсар, швачка.

У службі зайнятості констатують: у регіоні збільшилась кількість пропозицій від роботодавців із заробітною платою вищою за мінімальну. Середній розмір зарплати по всіх вакансіях на Київщині — 10 650 грн.

У Київській обласній службі зайнятості зауважили, що головна мета фахівців відомства не лише формувати списки вакансій від роботодавців, а й підвищити зацікавленість громадян у легальному працевлаштуванні. Також служба зайнятості намагається оперативно налагодити співпрацю з новоствореними підприємствами і проводить професійне навчання безробітних для результативного працевлаштування.

Ознайомитися з інформацією щодо актуальних змін на ринку праці Київщини можна на сайті Київської обласної служби зайнятості.

Що відомо про ситуацію із працевлаштуванням на Київщині

У Київській області створять 621 нове робоче місце в межах урядової програми єРобота. Про це повідомили в Київському обласному центрі зайнятості. Ця програма була спрямована на отримання мікрогрантів для створення або розвитку власного бізнесу.

Станом на кінець минулого року до "Армії відновлення" на Київщині долучилися 806 людей: мешканців області і переселенців.

У вересні 2022 року стало відомо, що на Київщині 326 підприємців скористалися державною програмою компенсації для роботодавців, які наймають внутрішньо переміщених осіб.

На Київщині знайшли роботу 116 медиків з інших регіонів України, де нині тривають бойові дії. Про це розповіли у КОВА.

Читайте також

До "Армії відновлення" долучились 4,5 тис. безробітних — Мінекономіки