До "Армії відновлення" на Київщині за два місяці долучилися понад 800 безробітних

Фото: Суспільне

До "Армії відновлення" на Київщині долучилися вже 806 людей. За останні 3 тижні роботу у межах проекту знайшли майже півтори сотні мешканців області і переселенців. Про це повідомляє Київський обласний центр зайнятості.

За даними Центру, договори про організацію та оплату суспільно корисних робіт укладені з 66 комунальними підприємствами регіону.

Учасники "Армії відновлення" залучені до прибирання сміттєзвалищ, впорядкування територій, розбору завалів, будівництва та ремонту житлових приміщень. Перелік робіт залежить від потреб конкретного регіону.

У Центрі зайнятості нагадують, що мешканці, які залучаються до суспільно корисних робіт, мають право на:

  • укладення строкового трудового договору з оплатою не нижче розміру мінімальної заробітної плати;
  • охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • збереження статусу безробітного на період виконання суспільно корисних робіт.

За виконання таких робіт люди отримують щонайменше 6700 грн, при цьому вони можуть отримувати й більше, оскільки регіони мають можливість дофінансовувати оплату за такі роботи зі своїх бюджетів.

Що відомо про реалізацію проєкту "Армія відновлення" у Київській області

Роботи із поліпшення благоустрою громад у межах проєкту "Армія відновлення" стартували на Київщині наприкінці жовтня. Такі роботи під час воєнного стану покликані відновити функціонування інфраструктури. Українцям, що втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті, програма "Армія відновлення" дає можливість отримувати мінімальну заробітну плату й більше.

На початок грудня Київщина була другим регіоном за темпами формування "Армії відновлення" по Україні.

Станом на 28 листопада на Київщині завдяки проєкту "Армія відновлення" були працевлаштовані 509 безробітних.

Тижнем раніше до "Армії відновлення" на Київщині долучилися майже 300 людей. Відповідні договори про організацію та оплату суспільно корисних робіт укладені з 25 комунальними підприємствами регіону.

У Мінекономіки поінформували, що станом на 21 листопада у межах проєкту "Армія відновлення" понад 1300 безробітних залучили до суспільно корисних робіт у Київській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Донецькій та Рівненській областях. За виконання цих держава перерахувала працівникам 6,2 млн грн.

Читайте також

Хмельниччина як тиловий регіон є сприятливою для ведення бізнесу - економіст

Допомога релокованому бізнесу: як працює підприємство на Львівщині

"Нам знадобиться своєрідний ленд-ліз": Джонсон оголосив про план допомоги агросектору України