Підприємству, яке вирубало ліс в Черкасах, заборонили забудову

Фото Олександра Давиденка

У Черкасах на Лісовій просіці вирубали ліс під забудову таунхаусів. За цим фактом підприємству заборонили забудову, повідомила Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик.

Йдеться про ділянку у Черкасах на Лісовій просіці, де одне з підприємств незаконно вирубало дерева для будівництва таунхаусів. До суду направили клопотання про накладення арешту на земельну ділянку.

"Сьогодні (8 березня — ред.) судом клопотання прокурора задоволено, а підприємству заборонено вчиняти будь-які дії, спрямовані на забудову земельної ділянки".

Слідчі здійснюють досудове розслідування за фактом незаконної порубки лісу, що спричинило тяжкі наслідки за ч. 4 ст. 246Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення воліЦе такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу на строк від п’яти до семи років.

Що відомо

  • На вулиці Лісова просіка у Черкасах вирубали дерева. Зі слів директора департаменту департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артура Савіна, ймовірно, мова йде про земельну ділянку, яку у 2007 році передали в оренду на 49 років одному з приватних підприємств.
  • Поряд із цим, згідно з новим Генеральним планом Черкас, який актуалізували у 2021 році, у цій частині міста передбачена паркова зона.
  • 2 березня біля входу до будівлі, де відбувається сесія міськради, зібралися люди. Із собою принесли надгробний хрест, залишки дерев та плакати — вимагали у влади навести лад та припинити вирубування дерев.
  • На сесії Черкаської міськради депутати проголосували за скасування рішення про затвердження містобудівних умов забудовнику, який почав вирубку лісу на вулиці Лісова просіка.
  • Генеральний підрядник, який нині керує роботами на ділянці по вулиці Лісова Просіка у Черкасах, Альберт Норченко зазначив, що право робити зрубати ліс мав і законодавство не порушував.
  • Як повідомила речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, за даним фактом слідчі відкрили карну справу.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також