Австралієць викликав поліцію через те, що у нього вкрали рослини канабісу

Ілюстративне фото

В Австралії чоловік декілька років вирощував канабіс на власній території і зізнався про це поліції тільки після того, як група дітей викрала кілька рослини з його будинку.

61-річний Вільям Пойнтон займався розповсюдженням канабісу впродовж сорока років, утім не продавав рослини за гроші, а обмінював їх на їжу, товари та робочу силу серед своїх друзів, повідомляє ABC.

Чоловік викликав правоохоронців, коли побачив, що група молодиків проникла на його територію та намагалась викрасти рослини канабісу з будинку. Після цього чоловік зателефонував у поліцію та повідомив про себе. Коли офіцери приїхали до резиденції, Пойнтон запросив їх всередину оглянути майно. Поліцейські виявили та конфіскували 69 рослин канабісу, деякі з них були до 1,5 метрів у висоту. У суді чоловіку висунули звинувачення у вирощуванні канабісу для комерційних цілей.

Адвокат захисту Ноа Редмонд повідомив суду, що хоча Пойнтон і підтримує легалізацію канабісу, він вважає, що діти не повинні мати до нього доступ. "Молоді люди намагалися вкрасти його канабіс, і він вирішив, що діти не здатні зважено приймати рішення стосовно вживання канабісу. Тому він викликав поліцію, щоб закрити їм доступ до власного каналу збуту", — пояснив Редмонд у суді.

Адвокат наголосив, що його клієнт визнав свою провину і те, що вирощування канабісу було незаконним. Пойтон також брав участь в добровільному інтерв'ю, в якому повністю зізнався в культивуванні рослин впродовж декількох років.

Що відомо

  • В Австралії сім'я рік вирощувала канабіс у чагарниках на чужій території. Чоловіуи виростили понад вісім тисяч рослин з оціночною вартістю в 20 мільйонів доларів.
  • Ізраїль остаточно дозволив продаж канабісу до інших країн
  • Першою з арабських країн, яка легалізувала канабіс, став Ліван. Щоправда, використовувати його дозволятиметься лише у медичних та промислових цілях.