Ізраїль остаточно дозволив продаж канабісу до інших країн

pixabay

Міністр економіки Ізраїлю Елі Коен підписав остаточний дозвіл на експорт медичного канабісу до інших країн. За прогнозами, індустрія може принести країні сотні мільйонів доларів доходу.

Уряд Ізраїлю вперше ухвалив рішення щодо експорту канабісу наприкінці січня 2019 року. Утім, міністерства фінансів та охорони здоров'я остаточно підписали й затвердили фактичні процедури маркування, інструкцій та дозувань лише зараз, повідомляє видання The Times of Israel.

Урядовці виробили всю необхідну документацію. Експортерам канабісу потрібно отримати спеціальний дозвіл від ізраїльського МОЗ на те, щоб продавати його іншим країнам.

В Ізраїлі працюють щонайменше вісім компаній, які вирощують канабіс, а також кілька інших, що займаються виробництвом, маркетингом та дистрибуцією. Кілька компаній вже мають потенційних покупців за кордоном.

Від 2017 року в Ізраїлі легалізовано використання продуктів цієї рослини з медичною метою і частково декриміналізовано рекреаційне вживання.

Що відомо

  • Першою з арабських країн, яка легалізувала канабіс, став Ліван. Щоправда, використовувати його дозволятиметься лише у медичних та промислових цілях.