Жителі Маріуполя стоять у чергах за питною водою по кілька днів

Черга за водою у Маріуполі. Фото: телеграм канал радника мера Маріуполя Петра Андрющенка

Аби отримати питну воду маріупольці мають записатись у чергу, яка розписана на два дні вперед.

Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Для отримання питної води тепер маєш записатись в чергу. Черга від двох днів. Тобто тепер питна вода в кращому випадку раз на два дні. Основна причина - падіння рівня води в природних джерелах забору воду. Прогнозують подальше скорочення постачання води через природні причини - літню спеку", — повідомив він.

За інформацією Андрющенка, гуманітарну допомогу окупанти видають лише літнім людям. Інші жителі міста її можуть отримати лише за умови участі у розбиранні зруйнованих будинків або інших роботах.

Що відомо

  • Російська окупаційна адміністрація анонсувала тестовий запуск водопостачання у зруйнованому Маріуполі на 12 травня. 13 травня в Маріуполі з’явилась місцями вода та пориви. У Маріуполі через проблеми з водою можливий спалах холери.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.
  • У Маріуполі російські окупанти почали зносити будинки не розбираючи завалів, під якими можуть бути тіла загиблих. Все вивозять на сміттєзвалище.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!