Окупований Маріуполь підключили до водопостачання — вулиці міста у воді

Маріуполь 13 травня, фото: Telegram-канал "Мариуполь сейчас"

Окупанти в Маріуполі поновили спробу підключити місто до водопостачання. Вулиці міста знов у воді. Про це повідомив радник міського голови м. Маріуполь Петро Андрющенко.

За словами Андрющенка, комунальним господарством зараз керує колишній професійний тамада Хаджинов.

"Все стає на свої місця. Гарна картинка та бравурні звіти важливіші за загрозу епідемії", — зазначив радник мера.

Що відомо

  • Маріуполь перебуває у блокаді з березня
  • Російська окупаційна адміністрація анонсувала тестовий запуск водопостачання у зруйнованому Маріуполі на 12 травня. 13 травня в Маріуполі з’явилась місцями вода та пориви. У Маріуполі через проблеми з водою можливий спалах холери.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.
  • Російські окупанти посилюють поліцейський режим у Маріуполі. Вони перекрили місто блокпостами.
  • 11 травня російські окупаційні війська продовжили штурмувати "Азовсталь". Вони намагаються блокувати виходи з підземних переходів підприємства.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber