Київ отримав швидкі тести для виявлення коронавірусу

. Facebook Віталія Кличка

В українську столицю надійшло 1200 швидких тестів для діагностування вірусу COVID-19. Їх розділять між сімома базовими лікарнями, які приймають пацієнтів з підозрами на коронавірус.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, до кінця тижня місто має отримати 5 тисяч таких тестів.

"Обладнання ж для експрес-тестування в аеропортах повинне надійти в столицю до кінця цього тижня. Ми встановимо його в аеропорту ім. Сікорського та Борисполі", — додав він. 

Раніше Кличко повідомив, що у разі спалаху коронавірусу в Києві, влада готова заборонити всі масові заходи, закрити школи та дитячі садки. Також не виключено закриття громадського транспорту, зокрема метро, - повідомляє ВВС.

Що відомо

  • В Україні наразі перевіряють аналізи чотирьох людей на можливу наявність коронавірусу. Офіційно підтверджено лише один випадок інфікування.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за результатами засідання урядового антикризового штабу затвердив новий посилений план антикризових профілактичних заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19.
  • Італія першою у світі поширила карантинні заходи (в тому числі обмеження на подорожі й заборону публічних зібрань) на територію всієї країни. В Ізраїлі вводиться 14-денна ізоляція для всіх, хто прибуває до країни з-за кордону.
  • Наразі в усіх країнах Євросоюзу зафіксовані випадки інфікування. Останньою країною, де виявили хворих, став Кіпр.