У МОЗ України повідомили, скількох людей перевіряють на коронавірус

. УНІАН

В Україні наразі перевіряють аналізи 4 людей на можливу наявність коронавірусу. Офіційно підтверджено лише один випадок інфікування, повідомив Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я.

"Станом на 10 березня Центр громадського здоров’я України отримав 40 підозр про захворювання на COVID-19, із яких 1 підтверджено (3 березня). 4 зразки перебувають на стадії дослідження", — йдеться в повідомленні.

У МОЗ України повідомили, скільки зразків перевіряють на коронавірус. Центр громадського здоров'я

У Центрі громадського здоров'я нагадали, що звичайне миття рук попереджає зараження не лише на нову коронавірусну інфекцію, а й на низку інших небезпечних захворювань. Також звернули увагу, що медична маска не захищає від зараження вірусами. Носити її повинні лише люди із симптомами респіраторних захворювань, медпрацівники та особи, що доглядають за хворими.

Що відомо

  • У Чернівцях підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус. Інфікований чоловік нині перебуває в окремому боксі інфекційного відділення в Чернівецькій обласній лікарні.
  • За словами заступника голови МОЗ Віктора Ляшка, хворий та його дружина не зустрічалися з родичами та друзями після повернення з Італії.
  • 9 березня до інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні госпіталізували чоловіка із симптомами ГРВІ. Він повернувся з країни, де є випадки захворювання.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за результатами засідання урядового антикризового штабу затвердив новий посилений план антикризових профілактичних заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19.
  • Італія першою у світі поширила карантинні заходи (в тому числі обмеження на подорожі й заборону публічних зібрань) на територію всієї країни.
  • В Ізраїлі вводиться 14-денна ізоляція для всіх, хто прибуває до країни з-за кордону.
  • Наразі в усіх країнах Євросоюзу зафіксовані випадки інфікування. Останньою країною, де виявили хворих, став Кіпр.