Lufthansa не пускатиме у літаки пасажирів у медичних масках

Lufthansa не пускатиме у літаки пасажирів у медичних масках

Lufthansa не пускатиме у літаки пасажирів у медичних масках
. AP

Німецька авіакомпанія Lufthansa від 1 лютого змінює вимоги до використання масок у літаках. Усі пасажири та члени екіпажів повинні носити хірургічні маски або респіратори типу FFP2 або KN95.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Нові правила застосовуватимуться на всіх рейсах компанії з та до Німеччини.

"Регламент набуває чинності 1 лютого. Починаючи з цієї дати пасажири повинні будуть носити хірургічну маску, або маску FFP2, або маску зі стандартом KN95 /N95 під час посадки, польоту та виходу з літака. Тоді як щоденні маски більше не дозволяються", – повідомили в компанії.

Авіакомпанія Lufthansa з 1 лютого змінює вимоги до масок
Респіраторна маска типу KN95. unsplash

Вказані респіратори, за даними компанії, блокують поширення вірусу. Наприклад, маска KN95 є респіраторним захисним засобом з підвищеною фільтрацією частинок в повітрі.

Як і раніше, звільнення від обов'язкового носіння маски чи респіратору під час польоту з медичних причин можливе лише в тому випадку, якщо медична довідка видається за формою, наданою Lufthansa. Також людина повинна мати негативний тест на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до початку запланованої подорожі.

У компанії додали, що для того, щоб пасажири змогли своєчасно адаптуватися до нових правил, вони будуть проінформовані про нововведення електронною поштою. Також інформація буде розміщена на вебсайтах авіакомпанії та у соціальних мереж.

Раніше авіакомпанія запровадила вимогу носити маску лише на носі на своїх рейсах.

Що відомо

  • Мандрівники, які прибувають до Грузії, зобов'язані надати результати ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в'їзду в країну. Також негативний тест вимагають від мандрівників у США.
  • Європейська комісія пропонує ввести більш жорсткі вимоги до мандрівників, які в'їжджають до країн Європейського союзу. Зокрема, подорожувальникам пропонується обов'язково надавати негативний ПЛР-тест та проходити карантин.
  • Уряд Франції заборонив громадянам носити саморобні захисні маски у громадських місцях. У Міністерстві охорони здоров'я країни заявили, що вони не забезпечують достатнього захисту від нових більш заразних варіантів COVID-19.
На початок