Грузія оновила правила в'їзду для туристів

Грузія оновила правила в'їзду для туристів

Грузія оновила правила в'їзду для туристів
. Ілюстративне фото: pixabay

З 1 лютого Грузія вирішила відновити авіасполучення. Мандрівники, які прибувають до Грузії, зобов'язані надати результати ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в'їзду в країну.

"Тим, хто повністю зробив щеплення, пред'являти нічого не потрібно. Решта пасажирів, які приїжджають, обов'язково повинні будуть представити ПЛР-тест, зроблений протягом останніх 72 годин", - заявив під час брифінгу глава Національного центру з контролю захворювань і громадського здоров'я Аміран Гамкрелідзе, передає Грузія-Online.

Водночас поки що не вирішено питання про те, чи потрібно буде людям робити повторне ПЛР-тестування після приїзду.

1 лютого країна відновлює регулярні польоти за всіма напрямками. Вони були призупинені з середини березня 2020 року через пандемію коронавірусу. У цей період здійснювалися тільки спецрейси для повернення громадян країни додому.

Грузія почала поступово відновлювати авіасполучення ще з літа 2020, однак з 1 лютого мають відкритися вже всі напрямки.

Що відомо

  • У грузинській столиці Тбілісі 24 січня відбулася акція протесту проти обмежувальних заходів, що були запроваджені через пандемію коронавірусу. Демонстранти дали владі 48 годин для скасування карантину.
  • У Чехії сотні барів і ресторанів відновили роботу на знак протесту проти карантинних обмежень.
  • Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від громадян, які прибувають з країн ЄС.
  • Британія введе 10-денний карантин для іноземців, які приїжджають в королівство з країн з високим рівнем поширення коронавірусу.
На початок