США почали вимагати негативний тест на COVID-19 для в'їзду на свою територію

США почали вимагати негативний тест на COVID-19 для в'їзду на свою територію

США почали вимагати негативний тест на COVID-19 для в'їзду на свою територію
. Airbus

З 26 січня усі, хто прибувають на територію США, мають надати довідку про негативний результат тесту на COVID-19.

Про це повідомляє пресцентр Державного департаменту США.

Відповідно до розпорядження Центру контролю та запобігання хворобам США, починаючи з 26 січня усі, хто прибувають на територію США, мають надати довідку про негативний результат тесту на СOVID-19, зроблений не пізніше, ніж за три дні до прибуття в США. Його можна подати авіакомпанії в паперовій або електронній формі. Крім цього іноземцям рекомендується здавати повторно тест на COVID-19 вже після прибуття до США та залишатись вдома протягом 7 днів.

Документи мають бути надані до посадки на рейс до Сполучених штатів. Замість довідки прибуваючі до США також можуть надати докази того, що перехворіли на COVID-19, але час одужання має бути не пізніше, ніж за 90 днів до часу подорожі.

Нове правило стосується всіх, хто прибуває на територію США, без винятків для громадян чи тих, хто має право на постійне проживання в країні. Крім того, Центру контролю та запобігання хворобам закликав усіх громадян США проявити обачність в часи пандемії та, за можливості, максимально обмежити подорожі.

Що відомо

  • Президент США Джозеф Байден скасує укази свого попередника про дозвіл туристичних подорожей до США з Європи та Бразилії.
  • Міністерство охорони здоров'я України 22 січня оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон, враховуючи показники поширення коронавірусу. Список країн з несприятливою епідемситуацією збільшився до 68.
  • За оптимістичним сценарієм авіаційний трафік відновиться лише за п’ять років. Утім, відновлення пасажирських авіаперевезень залежатиме від швидкості початку застосування вакцини проти COVID-19.
На початок