200 тисяч тракторів на вулицях столиці. Індійські фермери протестують проти аграрної реформи

200 тисяч тракторів на вулицях столиці. Індійські фермери протестують проти аграрної реформи

200 тисяч тракторів на вулицях столиці. Індійські фермери протестують проти аграрної реформи
. @SimranRoohi

Сотні тисяч фермерів, які прибули до столиці Індії Нью-Делі на своїх тракторах для протесту проти аграрної реформи, увірвалися до міста аби зірвати парад до Дня Республіки.

Про це повідомляє ВВС.

Індійські фермери, які виступають проти аграрної реформи, організували акцію протесту під назвою "Тракторне ралі", в межах якої близько 200 тисяч на своїх тракторах прибули до столиці країни Нью-Делі. Фермери вимагають збереження гарантованої державою ціни на аграрну продукцію, яка є основою їх стабільного прибутку.

Після кількох раундів переговорів поліція погодилася впустити фермерів та їх машини до міста, але лише на певні вулиці, аби не створити перешкод для традиційного святкового параду до Дня Республіки – загальнонаціонального свята в річницю проголошення незалежності Індії.

Втім, на трьох з шести в'їздів до столиці фермери знесли поліцейські барикади та увірвалися до міста.

Поліція намагалася перешкодити вторгненню фермерів, і на вулицях Нью-Делі розпочалися сутички. Силовикам довелося застосовувати сльозогінний газ та водомети. Серед правоохоронців є поранені.

Фермери - сикхи принесли на протести свою традиційну холодну зброю - шаблі та сокири, але поки що не застосовували її проти силовиків.

Наразі вуличні сутички в Нью-Делі стихають, але десятки тисяч фермерів продовжують залишатися на вулицях міста та розбивають постійні табори на його околицях.

Що відомо

  • В Індії працівники розгромили фабрику з виробництва iPhone через невиплату зарплат.
  • Асоціація виробників цукру Індії запустила медійну кампанію, щоб спонукати індійців їсти більше цукру та уникнути кризи перевиробництва.
  • США та Індія підписали військову угоду на протидію впливу Китаю.
На початок