"Трохи цукру не зашкодить". Індійців спонукають їсти солодощі, щоб підтримати економіку

"Трохи цукру не зашкодить". Індійців спонукають їсти солодощі, щоб підтримати економіку

"Трохи цукру не зашкодить". Індійців спонукають їсти солодощі, щоб підтримати економіку
. АР

Асоціація виробників цукру Індії запустила медійну кампанію щоб спонукати індійців їсти більше цукру та уникнути кризи перевиробництва.

Про це повідомляє BBC.

У середньому кожен індієць з'їдає за рік близько 19 кілограмів цукру, що значно нижче середнього світового показника (в Україні він становить 30,1 кілограмів цукру на людину за рік). Втім, через значне населення, Індія є найбільшим у світі споживачем цукру та інших підсолоджувачів.Близько 50 мільйонів фермерів в Індії займаються вирощуванням цукрової тростини, ще мільйони людей працюють на цукрових заводах.

За прогнозами, у 2020 році виробництво цукру Індії зросте на 13% до 31 млн. тонн. Втім, уряд країни повідомив, що може зупинити експортні субсидії, які робили вигідним продаж надлишків виробництва за кордон.

Індійців закликають їсти більше цукру, щоб уникнути перевиробництва
Плантація цукрової тростини в Індії. АР

Через загрозу кризи перевиробництва індійська Асоціація виробників цурку ініціювала медійну кампанію з гаслом "Їж, пий та будь здоровим: трохи цукру – зовсім не зашкодить", спрямовану на збільшення споживання цукру на внутрішньому ринку.

Інтернет-кампанія включає публікації в соцмережах та вебінари, де кухарі-знаменитості та експерти з питань охорони здоров’я обговорюють здоровий спосіб життя. Крім того, активно рекламують рецепти солодощів з натурального цукру та пропагується теза, штучні підсолоджувачі не допомагають людям схуднути і можуть мати негативні наслідки для здоров’я.

Кампанія отримала підтримку уряду. Зокрема, Міністр продовольства Індії Судханшу Пандей заявив, що негативна репутація цукру не відповідає дійсності.

"Існує багато міфів про цукор та споживання цукру, які не мають наукових підстав", – зазначив міністр.

Що відомо

  • США та Індія підписали військову угоду на протидію впливу Китаю
  • У червні центральні штати Індії стикнулися з найбільшим нашестям пустельної сарани за майже 30 років. Влада застосовувала авіацію для боротьби з комахами
  • Суд у Нью-Делі переніс розгляд петиції, що вимагає припинити вживати слово "Індія" у ролі назви країни через асоціації з її колоніальним минулим.

На початок