В Індії працівники розгромили фабрику з виробництва iPhone через невиплату зарплат

В Індії працівники розгромили фабрику з виробництва iPhone через невиплату зарплат

В Індії працівники розгромили фабрику з виробництва iPhone через невиплату зарплат
. Twitter

В індійському селищі Нарсапур на фабриці з виробництва iPhone спалахнули протести. Близько двох тисяч працівників розгромили фабрику Wistron через те, що виплатили неповні зарплати.

Як повідомляє The Times of India, більшість працівників після своєї нічної зміни влаштували протести та розгромили частину фасаду фабрики, офіси керівників, зламали обладнання та меблі, а також намагалися спалити кілька автомобілів.

Зупинити бунт працівників фабрики вдалося за допомогою великої кількості поліцейських.

За інформацією видання, невдоволення зростало продовж кількох місяців. Один з робітників розповів, що на початку декому обіцяли платити на місяць $284, але замість цього вони отримували $162.

"Випускникам інженерного факультету на початку обіцяли $284 на місяць, потім його або її зарплата знизилась до $216, а в останні місяці платили $162. Щомісячна зарплата випускників не інженерних факультетів становила приблизно 108$. На наших рахунках зменшилась сума, і було дуже неприємно від цього", - сказав один з працівників фабрики.

Він додав, що деякі люди, після спільного обговорення зарплати, заявили, що отримали лише 7$ на свої банківські рахунки. Керівництво фабрики відмовилося коментувати ситуацію.

Довідка. Wistron Corporation - найбільша тайванська компанія з проєктування та виробництва електронних пристроїв. Фабрика в Нарсапурі виробляє iPhoneSE. Там працює близько 10 тисяч людей.

На початок