Франція з 16 січня вводить комендантську годину

Франція з 16 січня вводить комендантську годину

Франція з 16 січня вводить комендантську годину
. AP

Уряд Франції з 16 січня вводить комендантську годину на всій материковій частині країни. Обмеження триватимуть щонайменше 15 днів.

Про це в Twitter повідомив прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс.

"На всій столичній території комендантська година застосовуватиметься з 18:00 з цієї суботи (16 січня – ред.) та щонайменше на 15 днів", – написав він.

Як пише Le Monde, прем'єр-міністр також оголосив, що з понеділка мандрівники, які прибувають до Франції з країн, які не входять до Європейського союзу, повинні будуть пред'явити негативний тест на COVID-19, який зроблений менш ніж за 72 години.

Ті хто повернувся з-за кордону, повинні піти на тижневу ізоляцію.

За словами прем'єра Франції, у перших 15 регіонах, де комендантська година була запроваджена о 18:00, збільшення кількості нових вдвічі чи навіть втричі нижче, ніж в інших столичних департаментах.

Як повідомив міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран, 1,4% нових випадків коронавірусу у Франції – новий "британський" штам вірусу.

18 січня вакцинація буде відкрита для всіх людей старше 75 років. Загалом у Франції очікують поставки доз для вакцинації 2,5 мільйона осіб до кінця лютого.

Що відомо

  • 1 січня уряд Франції оголосив про перенесення часу початку комендантської години з 20:00 на 18:00 у 15 регіонах країни. Посилення обмежень стосувалися лише сільських регіонів та невеликих містечок.
  • Французький уряд збільшує число центрів вакцинації проти COVID-19 та розширює перелік осіб, яким буде доступна вакцина.
  • 24 грудня президент франції Еммануель Макрон одужав від коронавірусу.
На початок