Макрон пообіцяв французьким студентам обіди за один євро до кінця локдауну

Макрон пообіцяв французьким студентам обіди за один євро до кінця локдауну

Макрон пообіцяв французьким студентам обіди за один євро до кінця локдауну
. АР

Президент Франції Емманюель Макрон анонсував програму підтримки студентства на час локдауну, яка включає дешеві обіди та ваучери на консультацію з психологами.

Про це повідомляє BBC.

Програму державної підтримки студентів Франції президент Макрон анонсував на зустрічі зі студентами паризьких університетів, яку організували після низки студентських протестів, учасники яких скаржилися на фінансові труднощі та психологічні проблеми через самотність під час локдауну та дистанційного навчання.

За свідченнями університетських психологів, невизначеність, ізоляція та тривоги через ситуацію на ринку праці після пандемії COVID-19, сильно вдарила по французькому студентству та поставила багатьох на межу нервового зриву.

До анонсованої Макроном програми входитимуть державні субсидії у формі ваучерів, які студенти зможуть використати, аби оплатити консультацію з психологом в разі потреби. Крім того, коштом державних субсидій, в університетських закладах харчування, які готують їжу "на винос", кожен студент зможе отримати два обіди на добу за ціною всього 1 євро кожен.

"Ми переживаємо період невизначеності. А тому другий навчальний семестр теж означиться впливом вірусу та багатьма обмеженнями. Вам необхідно буде піклуватися один про одного", – підсумував Макрон.

Що відомо

  • Станом на 21 січня у Франції зареєстровано 2 965 117 випадків захворювання на COVID-19.
  • Уряд Франції з 16 січня запровадив комендантську годину на всій материковій частині країни. Обмеження триватимуть щонайменше 15 днів.
  • Французький уряд збільшує число центрів вакцинації проти COVID-19 та розширює перелік осіб, яким буде доступна вакцина.

На початок