У Львові презентували віртуальний тур музеєм Івана Труша

У Львові презентували віртуальний тур музеєм Івана Труша

У Львові презентували віртуальний тур музеєм Івана Труша Facebook Музей Івана Труша

Львівський меморіальний музей імені Івана Труша зачинений через локдаун, проте ним можна прогулятись через інтернет. Оглянути експозицію можна через електронне посилання, яке є у соціальних мережах будинку Івана Труша.

Музей художника розташований у Львові на вулиці Труша у Франківському районі. Музей відкрили понад 30 років тому, до того він був приватним. Відвідувачі можуть оглянути понад сотню робіт митця.

У Львові презентували віртуальний тур музеєм Івана ТрушаСкриншот

У Львові презентували віртуальний тур музеєм Івана Труша

Через карантинні обмеження музей зачинений, а людям, які бажають відвідати експозицію, поки, пропонують оглянути її онлайн. За словами наукової співробітниці музею Наталії Сидор, онлайн-тур не рівноцінний екскурсії. Так можна побачити тільки картини без їхньої історії.

"Віртуальний тур передбачає індивідуальне відвідування і дає можливість більш детальніше роздивитись картини художника, піднятися сходами до творчої майстерні і роздивитися навіть ті закутки на які можливо відвідувач навіть попередньо і не звернув уваги", — каже наукова співробітниця музею Івана Труша Наталія Сидор.

Крім пейзажів Труш писав і портрети. У колекції, яка є в музеї, портрети Михайла Грушевського, Лесі Українки та Івана Франка. Був Іван Труш і одним із перших фотографів. У музеї зберігається копія фотоапарату яким знімав Іван Труш. Таку ж фотокамеру художник брав із собою у подорожі.

Потрапити у музей через інтернет можна за посиланням, яке є на сторінках музею у соцмережах.

Читайте також: "Відродження карнавалу": у Львові відкриють фотовиставку про свято Маланки
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше