Рожеві гойдалки на кордоні США і Мексики визнали "Дизайном року"

Рожеві гойдалки на кордоні США і Мексики визнали "Дизайном року"

Рожеві гойдалки на кордоні США і Мексики визнали "Дизайном року"

Лондонський музей дизайну назвав "Дизайном 2020 року" інсталяцію Teeter Totter Wall – рожеві гойдалки на кордоні США і Мексики. Про це повідомляє The Guardian.

Архітектурна студія Rael San Fratello встановила ці гойдалки на кордоні міст Ель-Пасо в США і Сьюдад-Хуарес в Мексиці у 2019 році, проте інсталяція пробула там лише 40 хвилин через відсутність узгодження. Попри це відео та фото людей, які бавляться на кордоні, встигли стати вірусними.

Автори інсталяції впевнені, що на фоні нинішніх політичних подій в США їх робота стала особливо актуальною. Творці рожевих гойдалок – Рональд Раель, професор архітектури Каліфорнійського університету в Берклі, і Вірджинія Сан-Фратело, доцент дизайну в Державному університеті Сан-Хосе – розповіли, що ідея такої інсталяції з'явилася у них ще у 2006 році, після прийняття закону про масштабне будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Архітектори сподіваються, що їхнє творіння допоможе переосмислити необхідність стіни на кордоні, а також сприяти об'єднанню людей, а не розлуці.

Читайте також

Кендрік Ламар, Бейонсе та Стіві Вандер: плейлист до інавгурації Джо Байдена

Нова реальність. Фотобанк Depositphotos назвав 9 головних візуальних трендів 2021 року

Інститут кольору Pantone вибрав два головних відтінки 2021 року

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше