Сімон випередила Пройсс у боротьбі за "золото". Результати жіночого мас-старту в Обергофі AP Images

Друга перемога в кар'єрі Жульї Сімон.

Жіночий мас-старт закривав програму шостого етапу Кубка світу в Обергофі. Українських біатлоністок у цьому старті не було - уперше з сезону 2018/19 мас-старт пройшов без представниць України.

Дивіться повне відео жіночого мас-старту

На відміну від чоловічої гонки, у жіночому мас-старті схибили усі. До останньої стрільби без промахів йшла Доротея Вірер, що дозволяло їй перебувати на першій позиції з перевагою в понад 20 секунд від переслідувачок. Однак на четвертому вогневому рубежі в Доротеї одразу два кола штрафа - зрештою, фінішувала шостою.

А перехопили лідерство у італійки Франциска Пройсс та Жулья Сімон, вони вийшли на перших позиціях після останньої стрільби. На першому підйомі останнього кола Пройсс атакувала, але Сімон змогла втриматися за неї. А уже на останньому кілометрі свою атаку провела французька біатлоністка - німкеня не відповіла.

Друга перемога у кар'єрі Жульї Сімон, а Франциска Пройсс фінішувала другою. Третє місце на подіумі - у Ганни Еберг.