Pfizer скорочує поставки вакцини в ЄС, щоб наростити виробництво

Pfizer скорочує поставки вакцини в ЄС, щоб наростити виробництво

Pfizer скорочує поставки вакцини в ЄС, щоб наростити виробництво
Associated Press

Компанія Pfizer тимчасово скоротить постачання вакцини проти COVID-19 до Європи у зв'язку з модернізацією своїх виробничих потужностей.

Про це пише The Guardian, посилаючись на Норвезький інститут охорони громадського здоров'я.

"Це тимчасове скорочення торкнеться всіх європейських країн. Поки не зовсім ясно, скільки часу пройде, перш ніж Pfizer знову вийде на максимальну виробничу потужність", — повідомили в інституті.

Скорочення постачань пов'язане з тим, що компанія Pfizer модернізує один зі своїх заводів, щоб збільшити виробничі потужності з 1,3 мільярда до 2 мільярдів доз вакцини на рік. Водночас в інституті заявили, що затримок з наданням вакцини норвежцям не варто боятися, оскільки влада встигла створити достатні резерви відколи почали її отримувати.

Що відомо

  • У країнах Євросоюзу 27 грудня розпочалась кампанія вакцинації від коронавірусу. Людям робитимуть щеплення препаратом американської Pfizer і німецької BioNTech, який виробляють у Бельгії.
  • 28 грудня компанія змінила графік поставок вакцини від COVID-19 до країн Європейського союзу, зокрема Іспанії, через логістичну проблему.
  • Влада Литви тимчасово зупинила кампанію з вакцинації населення від COVID-19 препаратом виробництва компанії Pfizer. Причиною стало порушення норми температурного режиму кількох тисяч доз вакцини під час транспортування.
На початок