"Чекав на такий сценарій". Юрай Санітра - про результат чоловічої естафети в Обергофі

"Чекав на такий сценарій". Юрай Санітра - про результат чоловічої естафети в Обергофі

Ексклюзивно
"Чекав на такий сценарій". Юрай Санітра - про результат чоловічої естафети в Обергофі Суспільне

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

Чоловіча збірна України з біатлону показала найкращий результат у сезоні в естафетах - команда фінішувала на шостому місці в Обергофі. Україна виступала у складі: Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Прима.

Читайте також: Україна - шоста в чоловічій естафеті, перемога Франції

У цій естафетній гонці українські біатлоністи продемонстрували найкращу стрільбу в історії команди - усього два додаткові патрони. За швидкострільністю усі четверо спортсменів увійшли у топ-10 естафети.

Дивіться повне відео чоловічої естафети

Суспільне Спорт поспілкувалося з Юраєм Санітрою після фінішу гонки.

"Умови в чоловічій естафеті були нелегкими: сніг на трасі та стрільбищі, вітер. Тому результат стрільби оцінюю дуже високо. Не буду оцінювати спортсменів окремо по етапах - це результат усієї команди. Я радий, що вийшло показати такий результат.

Чи можна так бігати в особистих гонках? Можна, чому ж ні. Будемо показувати такі результати. Спорт такий: одного разу так виходить, іншого - так. Якщо працювати правильно, то потім і результат буде.

Хлопці задоволені [естафетою], я чекав такого сценарію цієї гонки: знаю біатлоністів, знаю, хто на якому рівні. Тому радий, що це підтвердилося - і маємо такий результат. Якби ще був Сергій Семенов, то він допоміг би команді - зі своїм досвідом та готовністю, яка була в листопаді".

Як пояснив Юрай Санітра, етап в естафеті має додати впевненості Дмитру Підручному. На своєму етапі капітан збірної України показав третій час, закрив десять з десяти без додаткових патронів.

"Ми говорили з Дмитром після фінішу - це було хороше тренування та підготовка до мас-старту. Думаю, він матиме більше впевненості у стрільбі. У Підручного знову була можливість контактної боротьби з найкращими, які бігли на етапі. Це точно допоможе йому - не тільки для мас-старту, але й у подальшому".

Що далі

  • Після шостого етапу Кубка світу чоловіча збірна Україна піднялася на дев'яте місце у заліку Кубка Націй.
  • Шостий етап Кубка світу продовжиться жіночої естафетою, яка відбудеться у суботу, 16 січня.
  • У неділю відбудуться мас-старт: Україну в чоловічій гонці представлятиме Дмитро Підручний.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс