Україна - шоста в чоловічій естафеті, перемога Франції

Україна - шоста в чоловічій естафеті, перемога Франції

Україна - шоста в чоловічій естафеті, перемога Франції НОК України

В України - найкраща стрільба у естафетній гонці.

Тренерський штаб збірної України на естафетну гонку поставив новий варіант склад: Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Прима у ролі фінішера. Це уперше в історії українці бігли саме у такій розстановці.

Дивіться повне відео чоловічої естафети

На першому етапі Артем Тищенко був одним з найкращих за роботою на стрільбі, однак на останньому колі програв майже хвилину ногами - як наслідок, передав естафету на 21-му місці з більш ніж хвилиною відставання від лідера.

Дмитро Підручний на другому етапі зберіг це відставання, але відіграв за свої 7.5 кілометрів 15 позицій! Капітан збірної України підняв команду з 21-го на 6-е місце. Паралельно у боротьбі за лідерство сформувалася трійка: Італія, Німеччина, Франція.

На третьому етапі Антон Дудченко зумів зберегти шосте місце, хоча й підпустив до себе суперників. Він відстрілявся з десяти - як і Дмитро Підручний.

На останньому етапі Артем Прима зміг втримати для України шосте місце. Він пропустив вперед команду Росії, але обійшов Швейцарію (що важливо у боротьбі за Кубок Націй) - українці фінішували шостими! Для України це найкращий результат в чоловічій естафеті в сезоні: раніше були 10 та 12 місце.

Читайте також: Україна показала найкращу стрільбу в історії у чоловічій естафеті в Обергофі

В України всього два додаткові патрони у гонці (один у Артема Тищенка, один - у Артема Прими). Це найкраща робота на вогневих рубежах у гонці. За швидкістю роботи на стрільбі українці випередили найближчих суперників на 40 секунд.

Боротьба за перемогу тривала до передостанньої стрільби у гонці - на неї разом прийшли команди Німеччини та Франції. Однак у цей момент німець Філіпп Горн заробив одразу три кола штрафу, що зрештою відкинуло його команду на п'яте місце на фініші.

Відповідно, Франція пішла за першим "золотом" у чоловічій естафеті в сезоні - перша медаль для команди у сезоні.

Інформація оновлюється...

Чоловіча естафета. Етап Кубка світу. Обергоф

  1. Франція (0+6) 1:22:28.0
  2. Норвегія (1+4) +4.2
  3. Італія (0+5) +1:06.6
  4. Росія (0+9) +1:55.3
  5. Німеччина (3+11) +2:06.4
  6. Україна (0+2) +2:31.8
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartГімнастика