Україна показала найкращу стрільбу в історії у чоловічій естафеті в Обергофі

Україна показала найкращу стрільбу в історії у чоловічій естафеті в Обергофі

Україна показала найкращу стрільбу в історії у чоловічій естафеті в Обергофі Біатлон майбутнього / Євген Вялков

А також українці були найшвидшими на стрільбщи у цій естафеті.

Чоловіча збірна України змогла фінішувати у естафетній гонці на шостому етапі Кубка світу 2020/21 з біатлону на шостому місці. Це - найкращий результат сезону для українців.

Читайте також: Україна - шоста в чоловічій естафеті, перемога Франції

Усе це завдяки точній роботі на вогневих рубежах - українці використали тільки два додаткові патрони: по одному у Артема Тищенка та Артема Прими.

Дивіться повне відео чоловічої естафети

За швидкострільністю стрільби у гонці Україна показала найкращий результат, а усі біатлоністи потрапили до топ-3 за швидкістю стрільби на своїх етапах естафети. А також усі опинилися у топ-10 загалом у гонці.

Як швидко працювали українці на стрільбі в Обергофі:

  • Артем Тищенко - 54.1 сек (другий час на етапі, 7 в гонці)
  • Дмитро Підручний - 50.5 сек (третій час на етапі, 5 в гонці)
  • Антон Дудченко - 54.9 сек (другий час на етапі, 8 в гонці)
  • Артем Прима - 55.8 сек (другий час на етапі, 9 в гонці)

Найшвидше з десятьма мішенями у естафеті розібрався Лукас Гофер - його результат 45.8 секунди. Дмитро Підручний відстав менш ніж на п'ять секунд від італійця.

Вісім вогневих рубежів українці пройшли за 3:35.4 хвилини. Найближчий переслідувач за цим показником - Італія (4:03.0) та Франція (4:10.1).

Цей результат став найкращим в історії чоловічої збірної України - всього два додаткові патрони. Попередній рекорд був встановлений на чемпіонаті світу 2015 року в Контіолахті: три додаткові патрони. Тоді команда у складі Дмитра Підручного, Артема Прими, Олексія Жирного та Сергія Семенова фінішувала на дев'ятому місці.

Також українці в історії кілька разів закінчували гонку з чотирма та п'ятьма додатковими патронами.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол