Юрай Санітра - про жіночий спринт, здоров'я Блашко та склад на чоловічу естафету

Юрай Санітра - про жіночий спринт, здоров'я Блашко та склад на чоловічу естафету

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про жіночий спринт, здоров'я Блашко та склад на чоловічу естафету Дмитро Євенко

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт

Шостий етап Кубка світу з біатлону продовжився жіночої спринтерською гонкою. Україна у цьому старті бігла з неповною квотою: Дар'я Блашко за станом здоров'я не стартувала у спринті. Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима - 24 місце, також у топ-30 Валентина Семеренко - 28.

Читайте також: Джима - 24, чергова перемога Екгофф. Результати жіночого спринту

Після жіночого спринту Суспільне Спорт поспілкувалося з тренером збірної України Юраєм Санітрою - про результати гонки, стан здоров'ї Дар'ї Блашко, її можливу участь в жіночій естафеті та обґрунтування складу на чоловічу естафету.

  • Про результати біатлоністок у жіночому спринті

"Дивлюся на результати в спринті і скажу, що могло бути краще. Дуже добре на трасі виглядала Юлія Джима та Олена Підгрушна, але шкода що не вийшло зі стрільбою, як потрібно для хорошого результату. Умови [на стрільбищі] були хорошими, потрібно розібратися, де дівчата зробили помилки.

Дивіться повне відео жіночого спринту

Щодо Валентини Семеренко - вона майже місяць була без стартів, тому я сам не знав, чого очікувати від неї. У неї не було потрібної впевненості, але у цій ситуації задоволений її гонкою. Від Віти Семеренко чекав трохи більшого: на тренуванні виглядала краще, ніж у гонці.

Загальна оцінка: могло бути краще, але ми продовжуємо роботу. І уже починаємо готуватися до естафети".

  • Стан здоров'я Дар‘ї Блашко

"Вона після нового року не в тому стані, як була у грудні. У Даші були проблеми зі здоров’ям останні два дні, тому прийняли рішення не стартувати. Вона нам потрібна в естафеті.

Тому вона трохи покаталася і впевнений, що буде готова на естафету в суботу".

  • Принцип вибору складу на чоловічу естафету
Читайте також: Старт-лист на чоловічу естафету: у якому складі бігтиме Україна

"Руслан Ткаленко - найслабший зараз у команді. Я хотів побачити його у спринті, тому не відправив на Кубок IBU, але його стан не той, щоб бігти естафету. Тому в мене не було іншого варіанту: треба було визначити склад з доступної четвірки. Я стежив за Кубком IBU, де Богдан Цимбал добре пробіг, але неможливо так швидко його привезти назад.

У нас було два варіанти складу. Крім вибраного, був варіант з Тищенком на третьому етапі і Дудченком - на четвертому. Але варіант [Тищенко - Підручний - Дудченко - Прима] нам більше підійшов"

Артем Прима при мені ще не був фінішером естафети - цей склад новий. Я ще з початку сезону казав, що будемо пробувати різні варіанти в естафетах. Цей старт буде для мене тестом, як правильно обрати склад на естафету на чемпіонат світу".

Розклад шостого етапу Кубка світу (Обергоф, Німеччина)

  • П'ятниця, 15 січня, 15:30. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
  • Субота, 16 січня, 15:45. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 17 січня, 13:30. Чоловіки, мас-старт (15 км)
  • Неділя, 17 січня, 16:00. Жінки, мас-старт (12,5 км)
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс