Старт-лист на чоловічу естафету: у якому складі бігтиме Україна

Старт-лист на чоловічу естафету: у якому складі бігтиме Україна

Старт-лист на чоловічу естафету: у якому складі бігтиме Україна Біатлон майбутнього / Євген Вялков

Дмитро Підручний знову не буде фінішером команди.

Тренерський штаб збірної України визначився зі складом на чоловічу естафетну гонку на шостому етапі Кубка світу з біатлону. У заявку української команди не потрапив Руслан Ткаленко, усі інші біатлоністи, які перебувають в Обергофі, стартуватимуть.

Дмитро Підручний бігтиме на другому етапі, а закінчувати гонку має Артем Прима. Старт - за Артемом Тищенком, а Антон Дудченко - на третьому етапі.

Склад збірної України на чоловічу естафету (Обергоф-2021):

Артем Тищенко - Дмитро Підручний - Антон Дудченко - Артем Прима

Рішення про вибір складу ексклюзивно для Суспільне Спорт пояснив Юрай Санітра:

"Руслан Ткаленко - найслабший зараз у команді. Я хотів побачити його у спринті, тому не відправив на Кубок IBU, але його стан не той, щоб бігти естафету. Тому в мене не було іншого варіанту: треба було визначити склад з доступної четвірки. Я стежив за Кубком IBU, де Богдан Цимбал добре пробіг, але неможливо так швидко його привезти назад.

У нас було два варіанти складу. Крім вибраного, був варіант з Тищенком на третьому етапі і Дудченком - на четвертому. Але варіант [Тищенко - Підручний - Дудченко - Прима] нам більше підійшов.

Артем Прима при мені ще не був фінішером естафети - цей склад новий. Я ще з початку сезону казав, що будемо пробувати різні варіанти в естафетах. Цей старт буде для мене тестом, як правильно обрати склад на естафету на чемпіонат світу".

Читайте також: Юрай Санітра - про жіночий спринт, здоров'я Блашко та склад на чоловічу естафету

Для Артема Тищенка ця естафета буде першою з Рупольдинга-2020 (гонка відбулася 18 січня 2020 року). У тій естафеті українська четвірка була ідентичною, тільки тоді Підручний біг четвертий етап, а Прима - другий.

Дмитро Підручний у третій естафетній гонці цього сезону не буде фінішером: він біг на другому етапі у першій естафеті, а також на третьому етапі - в другій. Фінішерами команди були Богдан Цимбал та Антон Дудченко, а тепер і Артем Прима.

У попередніх двох чоловічих естафетах цього сезону Україна фінішувала на 10-му та 13-му місцях.

Склади інших команд на чоловічу естафету (старт о 15:30):

  • Норвегія: Крістіансен - Дале - Йоганнес Бьо - Тарьєй Бьо
  • Швеція: Фемлінг - Понсіулома - Брандт - Самуельссон
  • Німеччина: Лессер - Долль - Пайффер - Горн
  • Франція: Дестьо - Фійон Майє - Фабьєн Клод - Жаклен
  • Росія: Стрєльцов - Єлісєєв - Логінов - Латипов

У збірній Чехії у складі є Міхал Крчмар - він не стартував ще у 2021 році через коронавірус.

Повний старт-лист на чоловічу естафету тут.

Збірна України веде боротьбу за топ-10 заліку Кубка Націй. Перед естафетою Україна на 12-му місці - відставання у 38 очок від Швейцарії (10-е місце) та в 18 очок від Словенії (11-е місце).

Склад суперників України:

  • Швейцарія: Вегер - Фінелло - Вістнер - Буркгалтер
  • Словенія: Довжан - Фак - Тршан - Цісар

Словенці бігтимуть без Клемена Бауера, а Рок Тршан та Алекс Цісар у спринті фінішували поза топ-80. У Швейцарії відсутній Маріо Долдер, його замінятиме Джоша Буркгалтер (друга гонка в сезоні).

Біатлон: кубок світу де дивитися

Усі гонки шостого етапу Кубка світу транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс