Джима - 24, чергова перемога Екгофф. Результати жіночого спринту

Джима - 24, чергова перемога Екгофф. Результати жіночого спринту AP Images

П'ята перемога в останніх шести гонках для Тірілл Екгофф.

Збірна України не змогла заповнити квоту на жіночий спринт на шостому етапі Кубка світу: Дар'я Блашко не стартувала через проблеми зі здоров'ям, це рішення було прийнято за кілька годин до старту.

Дивіться повне відео жіночого спринту

Відповідно, на дистанцію пішли сестри Семеренко, Олена Підгрушна та Юлія Джима.

Для Валентини Семеренко цей спринт був 320-ю гонкою у кар'єрі - вона показала другий найкращий свій результат у сезоні, 28-е місце з одним промахом. По швидкості на дистанції Валентина програла 1:18 хвилини найшвидшій, або 26 секунд Юлії Джимі (найкраща з українок).

Юлія Джима до другої стрільби підходила з шансами на боротьбу за топ-10. Однак два кола штрафу відкинули її в четвертий десяток. На останньому колі вона відіграла 8 позицій - фінішувала 24.

Олена Підгрушна з трьома колами штрафу - 62, а Віта Семеренко - 60 з двома колами.

П'яту перемогу в останніх шести гонках здобула Тірілл Екгофф - у цьому спринті їй не завадив виграти навіть один промах. Норвежка на фініші на 9 секунд випередила Доротею Вірер, а на 12 - Лізу Терезу Гаузер. Вони фінішували другою-третьою.

У топ-6 також француженки Жюстін Бреза-Буше та Анаїс Шевальє-Буше, а також німкеня Франциска Пройсс.

За результатами спринту в мас-старт відібралися Юлія Швайгер (9 місце, найкращий результат кар'єри), Марен Гаммершмідт (17 місце), Уляна Кайшева (19 місце), Туулі Томінгас (20 місце) та Свєтлана Міронова (21 місце). Запасними будуть Єкатєріна Аввакумова (перша запасна) та Юлія Джима (друга запасна).

Юлія Джима також друга запасна в мас-старт за квотою топ-25 найкращих у загальному заліку - українка 27-а.