Біатлоністка з Тернопільщини Олена Підгрушна фінішувала на шостому етапі Кубка світу з біатлону Трибуна

Біатлоністка з Тернопільщини Олена Підгрушна 62-ю фінішувала у жіночій спринтерській гонці на шостому етапі Кубка світу з біатлону. Нагадаємо, змагання тривають у німецькому Оберхофі.

Олена Підгрушна з двома промахами на першому вогневому рубежі і однією хибою на другому, відстала від лідерки гонки Тіріль Екгоф на 2 хвилини 21 секунд. Норвежка подолала дистанцію 7,5 кілометрів за 20 хвилин 55,8 секунд

Нагадаємо, Підгрушна стартувала під 45 номером. Окрім неї, збірну України в цій гонці представляли Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Юлія Джима. Дарія Блашко через стан здоров’я сьогодні не змагалася. На дистанції було два вогневі рубежі. Спершу стріляли лежачи, потім стоячи. За кожен промах біатлоністки долали 150 штрафних метрів. Переможця у цьому виді змагань визначають за швидкістю пройденої дистанції. Завтра о 15:30 розпочнеться чоловіча естафета.