Біатлоністка Інгрід Тандреволл впала під час спринту та не завершила гонку: що сталося

Біатлоністка Інгрід Тандреволл впала під час спринту та не завершила гонку: що сталося

Біатлоністка Інгрід Тандреволл впала під час спринту та не завершила гонку: що сталося

Тренери запевняють, що з нею усе гаразд.

Норвезька біатлоністка Інгрід Ландмарк Тандреволл впала на трасі під час останнього кола в спринті на шостому етапі Кубка світу.

Вона пройшла чисто першу стрільбу, тоді зробила один промах на другій - вийшла на останнє коло з дев'ятим часом. Але зникла з усіх подальших протоколів.

ОНОВЛЕНО: Біатлоністка в інтер'ю розповіла про причини падіння та її стан здоров'я

Трохи пізніше у телеефірі показали Інгрід в оточенні тренерів різних команд, вона лежала на снігу.

У неї виникли проблеми з диханням. Детальніші причини поки невідомі.

Як пояснили норвезькі тренери, Інгрід занадто довго затримала дихання під час другої стрільби, а уже після виходу зі штрафного кола відчула, що почуває себе не на 100%. Вона спробуала триматися в темпі Тірілл Екгофф, але на підйомі зрозуміла, що не може бігти і лягла.

Поруч з інцидентом знаходився спортивний директор збірної Норвегії Пер-Арне Ботнан, котрий і покликав на допомогу. Про це пише NRK.

З Інгрід зняли лижі та гвинтіку, їй під спину поклали куртку, а вона розвернулася на бік, щоб легше дихати.

Тренер збірної Норвегії розповів, що ситуація з Інгрід під контролем - її забрала швидка назад на біатлонний стадіон, де спортсменку оглянули лікарі та фізіотерапевти.

"Справи йдуть добре. Вона зараз у швидкій перевдягається. Її швидкою допомогою забрали назад на арену і зараз вона в нашого фізіотерапевта. Коли він її огляне, ми побачимо, що робитимемо далі", - розповів тренер національної збірної Сверре Хубер Каас.

Жодна збірна не могла привезти до Німеччини свого лікаря через правила медичного протоколу на Кубку світу з біатлону, доводиться користуватися послугами лікарів у Обергофі. Однак при цьому, триває тісний контакт із лікарем національних збірних, котрі знаходяться в своїх країнах.

Близька подруга Інгрід, Тірілл Екгофф, після гонки прокоментувала ситуацію з Тандреволл:

"Я задоволена своєю гонкою, але дуже хвилююся за Тандреволл. Вона - моя хороша подруга, шкода, що з нею таке сталося. Мені боляче, що таке сталося, тому що ми повинні були бігти на фініш разом", - наводить слова Екхофф NRK.

Інгрід Тандреволл виходила з другої стрільби з дев'ятим результатом, але зійшла майже одразу на старті третього кола.

Перемогу в спринті здобула Тірілл Екгофф, яка випередила Доротею Вірер та Лізу Терезу Гаузер.

Читайте також: Джима - 24, чергова перемога Екгофф. Результати жіночого спринту
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start