Виставковий простір на Майдані номіновано на премію ЄС в галузі сучасної архітектури

Виставковий простір на Майдані номіновано на премію ЄС в галузі сучасної архітектури

Виставковий простір на Майдані номіновано на премію ЄС в галузі сучасної архітектури

Виставково-освітній простір "М³ Майдан. Меморіал. Музей", також відомий як "Куб" номінували на архітектурну премію Mies van der Rohe Award (премія Міс ван дер Рое). Про це повідомляється на сторінці Національного музею Революції Гідності в Facebook.

Нагороди присуджують раз на два роки. У лютому 2022 року організатори назвуть імена 5 фіналістів, а у квітні 2022 року планується провести церемонію нагородження.

Авторами проєкту є команда агентства Urban Curators і архітектор Єгор Штефан. За їх словами, ідея "куба" – не відтворювати спорудження музею, а актуалізувати його зміст. Всередині споруди розташована спіральна галерея, яка підіймається вгору навколо атріуму.

У теплу пору року простір може служити відкритим освітнім, концертним або театральним майданчиком. На виставці представлена ​​інтерактивна карта революції, на якій вказані місця протестів.

Що відомо

  • Премія Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури Mies van der Rohe Award визнає і відзначає досягнення в галузі архітектури. Заснована у 1987 році.
  • На премію в 2019 році номінували сім українських робіт. Зокрема, театр на Подолі і будівлю школи Pechersk School International в Києві.
  • Змінний вуличний виставково-освітній простір “М³: Майдан. Меморіал. Музей” (“Куб”) відкрито 21 листопада 2019 року на місці будівництва Національного музею Революції Гідності на алеї Героїв Небесної Сотні, 3–5.

Читайте також

Артоб’єкт у Нью-Йорку закрили після третього самогубства менш ніж за рік

Wiki Loves Monuments. Обрані 10 найкращих фото пам'яток культури України 2020 року

Меморіал Героїв Небесної Сотні у Львові номінували на міжнародну архітектурну премію

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше